Фонд МСФЗ (IFRS Foundation) підписав меморандум про взаєморозуміння (memorandum of understanding) з Базельським комітетом з нагляду за банківською діяльністю (Basel Committee on Banking Supervision). Метою підписання такого документа є забезпечення стійкої фінансової стабільності, покращення дисципліни на ринку фінансових послуг та удосконалення процесів поширення інформації для учасників ринку.

Нагадаємо, що Базельський комітет з нагляду за банківською діяльністю є головним регулятором європейських ринків фінансових послуг.

У меморандумі про взаєморозуміння основна увага зосереджена на правильному застосуванні фінансовими установами міжнародних стандартів фінансової звітності та їх відповідності вимогам документів Базельського комітету з нагляду за банківською діяльністю. Крім того, документом передбачається надання рекомендацій фінансовим установам щодо провадження їхньої діяльності в рамках нормативної бази.

Член правління Фонду МСФЗ Майкл Прада (Michael Prada) зауважив: «Міжнародні організації, які мають стосунок до фінансових ринків, воліють працювати разом і керуватися у свої роботі єдиними стандартами. Це гарантує прозорість нашої діяльності. Підписаний меморандум між нашими організаціями є важливим кроком у цьому напрямі, оскільки цей документ розширює та формалізує відносини між Фондом МСФЗ та Базельським комітетом з нагляду за банківською діяльністю».