Управління з фінансових послуг Великобританії (FCA) розпочало публічні консультації щодо своїх нових пропозицій, спрямованих на поліпшення ефективності первинних ринків цінних паперів, паралельно обговорюючи способи їх регулювання з метою підтримки високої конкурентоспроможності та динаміки.

Пропозиції засновані на результатах попередньо організованого британським казначейством дослідження чинних правил лістингу та проведеного незалежного огляду сектора технологічних компаній Великобританії. Результати показали потенціал для нових реформ ринку цінних паперів, спрямованих на зниження бар'єрів для компаній з лістингом і, як наслідок, підвищення інвестиційних можливостей. Крім того, FCA орієнтується на підтримку високих стандартів цілісності ринку та, де це можливо, спрощення правил.

У цілому, це можна вважати відповіддю на зміну природи сучасних учасників ринку, через що необхідно полегшувати доступ інвесторів до компаній з швидко зростаючих секторів економіки (зокрема, технологічного) через підвищення гнучкості правил лістингу.