Згідно з результатами дослідження, проведеного Радою з фінансової звітності (FRC) і британським Університетом Портсмута, найбільші компанії FRSE 350 почали більш узгоджено співвідносити логіку розрахунку розміру винагороди топменеджерів з інтересами акціонерів, виражених в довгострокових фінансових результатах. Однак поки ще далеко не все ідеально з боку деталізації застосування основоположних принципів Кодексу.

Дослідження було проведено на основі даних торішньої звітності, щоб подивитися, наскільки британський бізнес навчився застосовувати оновлену і найбільш актуальну на сьогодні версію Кодексу корпоративного управління. Останнє оновлення відбулося в середині 2018 року, а чинності він набув 01 січня 2019 року.

Це дослідження – не єдине в серії, запланованої для проведення з метою подальшого розроблення допоміжних посібників для громадських організацій щодо застосування Британського Кодексу корпоративного управління на практиці.

У цілому фінансові регулятори Туманного Альбіону залишилися задоволені тим, як тепер в корпоративній звітності відображається інформація з виплат на користь керівництва, але поки що відчувається потреба в більшій деталізації. Попри те, що компанії почали розкривати більше інформації, є небезпека, що з часом вони дійдуть до шаблонного підходу.