Рада з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності звітності (IAASB) запустила опитування щодо майбутніх планів своєї роботи на період з 2022 по 2023 рік. Основне значення мають стратегічні завдання, які стоять перед організацією, а отже, поточна і майбутня робота IAASB в будь-якому випадку повинна відповідати суспільним інтересам.

Стратегічні завдання закріплені у схваленій і чинній Стратегії розвитку на період 2020-2023 рр., а ось робочі плани складаються на менший термін, а чинний план 2020-2021 рр. закінчується в кінці грудня. При визначенні і того, й іншого IAASB також проводила розширені громадські консультації в травні 2018 року, щоб краще зрозуміти потреби стейкхолдерів.

Ключові стратегічні орієнтири, так само як й індивідуальні проєкти в межах чинного плану, отримали від громадськості повне схвалення. Для прикладу, перегляд стандартів з управління якістю аудиту успішно завершено восени минулого року, і тепер слід рухатися далі до втілення нових проєктів. Яких саме – потрібно буде вирішити за підсумками онлайн-опитування, яке триватиме до 5 серпня цього року.