Рада з фінансової звітності Гонконгу (FRC) призначила Крістін Чоу (Christine Chow) та Стівена Уезерсіда (Stephen Weatherseed) почесними радниками строком на два роки з 15 квітня 2021 по 14 квітня 2023 року.

Чоу є виконавчим директором та керівником відділу з питань стратегічного управління та інтеграції ESG (екологія, соціум та якість управління) компанії IHS Markit. Вона також є членом Ради правління та Комітету з інвестицій Лондонської школи економіки та членом правління Міжнародної мережі корпоративного управління (ICGN), організації, керованої інвесторами, яка управляє активами на 53 трильйони доларів США.

Уезерсід є адміністративним директором Mazars і був старшим партнером з 2012 по 2020 рік. Він є членом Ради Інституту директорів Гонконгу та незалежної ради Фонду англійських шкіл.

Генеральний директор FRC Марек Грабовський (Marek Grabowski) сказав: «Ми раді вітати доктора Чоу та містера Уезерсіда у групі почесних радників FRC, яка наразі налічує 28 членів. Їхній багатий досвід у сфері управління інвестиціями, стратегічного управління, інвестування в соціальні зміни та стійкість, а також в галузі бухгалтерського обліку та аудиту, у наданні експертної підтримки в судових спорах та інших суперечках забезпечить FRC різними точками зору та цінними порадами під час розгляду регуляторних та інших питань в інтересах суспільства».

Голова FRC Келвін Вонг (Kelvin Wong) сказав: «Від імені Ради я хотів би висловити щиру подяку доктору Чоу та містеру Уезерсіду за те, що вони прийняли призначення почесними радниками FRC. Колективна мудрість та поради наших почесних радників будуть необхідними для FRC, оскільки ми продовжуємо розробляти нашу стратегію та реалізовувати регуляторні функції для досягнення ефективних результатів завдяки ефективним процесам».