За даними щоквартального звіту про рівень зайнятості в Лондоні, який готує рекрутингове агентство Morgan McKinley, в індустрії фінансових послуг спостерігається збільшення чисельності найнятих працівників. Загальна кількість вакансій та спеціалістів, що шукають роботу, зросла в попередньому кварталі. У звіті акцентується увага на такому:

  • збільшення кількості вакансій на 70% порівняно з попереднім кварталом;
  • збільшення кількості вакансій на 50% у березні 2021 року порівняно з березнем 2020 року;
  • збільшення кількості спеціалістів, що шукають роботу, на 4,8% порівняно з попереднім кварталом;
  • зростання розміру заробітної плати на 18% порівняно з попереднім кварталом.

Керуючий директор Morgan McKinley UK Хакан Енвер (Hakan Enver) сказав: «Для ринку фінансових послуг 2021 рік розпочався непогано. Оскільки процес вакцинації набирає обертів, а локдаун поступово завершується, сектор відновлюється швидшими темпами, ніж очікувалося. Ми прогнозуємо, що така тенденція збережеться, коли ми повернемося до нормального режиму роботи.

Збільшення робочих місць на 70% в цьому кварталі дає надію та вказує на те, що криза починає спадати, впевненість у завтрашньому дні утверджується, що, своєю чергою, сприяє активізації найму. Банки знову почали розширюватися, тож інтерес до найму досвідчених працівників зріс.

Досі відкрите питання про вплив на культуру праці, однак очевидно, що компанії добре адаптувалися до гнучкого режиму роботи. Час покаже, чи повернуться працівники до офісного графіку роботи, чи все ж таки з’явиться якась гібридна модель».

Енвер дійшов висновку: «Наше нормативно-правове середовище, що включає механізм контрольованої «пісочниці» Управління фінансового регулювання та нагляду (Financial Conduct Authority) і реалізацію урядом нових заходів, зокрема пришвидшення процесу видачі віз для фінтехспеціалістів для підтримки сектору, означають, що Лондон зберігає за собою звання глобального фінансового центру, і компанії досі хочуть вести бізнес тут.

Наш сектор фінансових послуг залишається стійким та сталим в умовах значної економічної невизначеності. Це повинно призвести до зростання економіки та чисельності персоналу в галузях, що розвиваються. «Сіті» також зможе швидко відновитися протягом року, забезпечивши робочі місця на рівні 2018 року, коли обмеження буде послаблено, а магазини знову почнуть працювати».