Американський інститут дипломованих присяжних бухгалтерів (AICPA) очікує, що федеральний уряд США до п’ятниці розпочне процес отримання заявок від кредиторів, які беруть участь в останньому турі Програми захисту заробітної плати (Paycheck Protection Program, PPP), і закликав консультативні фірми заохочувати своїх клієнтів, представників малого бізнесу, які потребують допомоги, більш активно подавати заявки.

Президент і генеральний директор AICPA Баррі Меланкон (Barry Melancon) сказав: «Ми вважаємо, що повна версія програми повинна розпочати роботу якомога швидше, і ми повністю підтримуємо Міністерство фінансів та Управління з питань малого бізнесу (SBA), які збираються до п’ятниці запустити програму для всіх кредиторів.

Ми готуємо консультативні фірми приступати до роботи. Дані Мінфіну та SBA вказують на те, що фінансування вистачить, аби задовольнити РРР заявки першої та другої черги, отже, фірми зможуть заспокоїти своїх клієнтів».

AICPA порадила фірмам вже розпочати збір необхідної інформації від своїх клієнтів, аби пришвидшити процес.

У вересні 2020 року AICPA, CPA.com та Biz2Credit запустили платформу фінансування для консультативних фірм – CPA Business Funding Portal, щоб надати необхідну підтримку експертам, які допомагають малому бізнесу розібратися з механізмом прощення позики в межах PPP. Портал оновлено для прийому PPP2 заявок.

Президент і генеральний директор CPA.com Ерік Асгейрссон (Erik Asgeirsson) сказав: «Малий бізнес повинен очікувати більш детальної перевірки в цьому раунді PPP заявок. SBA проводить більше перевірок на предмет можливого шахрайства, а в деяких випадках вимагає додаткового підтвердження. Важливо, щоб підприємства та їхні радники все правильно зрозуміли, аби розгляд їхніх заявок не затримувався і вони не втратили місце в черзі. Тому використання більш надійного набору інструментів, який доступний зараз, є надзвичайно важливим».

CPA Business Funding Portal пропонує безкоштовну базову послугу, а також багаторівневі плани передоплати для фірм, які хочуть мати прямий шлях до фінансування позик через кредитора, схваленого SBA, щоб гарантувати, що вони отримують оплату за посередництво.