Згідно з дослідженням Hampton-Alexander Review, третину членів управління компаній, що входять до FTSE 100, наразі становлять жінки. Цю ціль вдалося досягти на 10 місяців раніше встановленого терміну – грудня 2020 року.

Рада з фінансової звітності (Financial Reporting Council, FRC) очікує, що завдяки удосконаленому Кодексу корпоративного управління Великобританії компанії чітко окреслять план своїх дій із забезпечення справедливості та прозорості діяльності.

З нещодавнього огляду компаній, які першими почали застосовувати оновлений кодекс FRC, висновується, що занадто багато фірм недостатньо висвітлюють питання забезпечення різноманіття у своїй звітності, включаючи вирішення проблеми ґендерного представництва на керівних позиціях.

Генеральний директор FRC Джон Топмсон (Jon Thompson) заявив: «Успішні та відповідальні компанії повинні відображати позицію акціонерів та громадськості, розуміючи, яку саме цінність становить збільшення різноманіття як для компанії, так і сектору загалом».

Міністр економіки Великобританії Андреа Лідсом (Andrea Leadsom) зазначила: «Команда, що готувала Hampton-Alexander Review, виконала фантастичну роботу. Але зрозуміло, що жінки продовжують стикатися з бар’єрами на шляху до досягнення успіху. Компанії повинні докладати більше зусиль, аби в результаті вирішення питання забезпечення ґендерної рівності, зокрема за допомогою світових реформ щодо дотримання прав людини на робочому місці».