Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України, визнаний експерт з Міжнародних стандартів фінансової звітності Олена Харламова провела у Вінниці триденний практикум «Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат: методика та процедури «100+ трансформаційних коригувань».

На численні прохання аудиторів та бухгалтерів Поділля захід був організований Вінницьким представництвом ПАБУ за активної участі його очільника Євгенії Чопляк.

До практикуму долучилися усі охочі покращити практичні навики у сфері трансформації фінансової звітності в МСФЗ-формат, опанувати методики та процедури проведення трансформації та отримати зразки трасформаційних коригувань.

Важливо, що під час заходу присутні аудитори та бухгалтери мали змогу спілкуватися в інтерактивному режимі з лектором та отримувати експертні відповіді на всі наболілі робочі питання, пов'язані із переходом на МСФЗ.

За відгуками учасників, практикум став квінтесенцією професійного досвіду лектора та реальною допомогою тим, хто працює за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Олена Харламова, Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України

Коло підприємств, зобов'язаних вести облік за МСФЗ, розширюється. Між тим, практичних знань , зокрема щодо трансформації звітності з національних на міжнародні стандарти обліку, все ще бракує. Наша громадська спілка надає підтримку бухгалтерам та аудиторам, які стикаються з різними професійними викликами. Ми їдемо до їхніх міст і проводимо інтенсивні практикуми, семінари, лекції, навчання. Підвищення рівня компетентності аудиторів і бухгалтерів — важливий пріоритет діяльності ПАБУ.

vinnica2