Лен Джуі (Len Jui) обраний заступником голови Ради з міжнародних стандартів аудиту та бухгалтерського обліку (IAASB) на 2021 рік. Джуі є членом IAASB з 2017 року, а також партнером KPMG (Китай) та виконує функції очільника департаменту з питань державної політики та регулювання.

Згідно з останніми даними, зібраними Радою з фінансової звітності Великобританії (FRC), існує певна проблема в дотриманні політики різноманітності на найвищих рівнях управління компаній, оскільки рівень партнера є найменш різноманітним з боку забезпечення ґендерної рівності, представництва етнічних меншин та людей з інвалідністю.

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я CABA (благодійна організація, що займається питанням підтримання добробуту дипломованих бухгалтерів та їхніх сімей) запустила Qwell – службу онлайн-консультування та підтримки психічного здоров’я.

Залишилося менше трьох місяців до закінчення перехідного періоду Brexit, тому Управління з питань бізнесу, енергетичної та промислової стратегії (BEIS) Великобританії розпочинає серію вебінарів, аби допомогти компаніям підготуватися до кінця останнього етапу виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу.

З 1 жовтня 2020 року Джеймс Далкін (James Dalkin) повторно очолить Консультативну групу (CAG) Ради з міжнародних стандартів аудиту та надання впевненості (IAASB). Рішення щодо його повторного призначення було ухвалено на засіданні членів Консультативної групи у вересні 2020 року та схвалено Радою з нагляду за суспільними інтересами.

Протягом багатьох років кібербезпека є пріоритетом з позиції ризиків. У світі 5G проблеми й ризики кіберзлочинності будуть і надали зростати, оскільки з’являється дедалі більше даних, які обробляються швидше, ніж будь-коли раніше. Минулі та поточні практики захисту інформації не були повністю ефективними, про що свідчать нещодавно зареєстровані й повідомлені порушення безпеки даних.

Інститут дипломованих бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) оприлюднив результати іспиту АСА просунутого рівня, який складали в серпні 2020 року. Він став першим іспитом, що проводився дистанційно.

Досить поширеною є думка, що працювати над персональним брендингом повинні лише перші особи аудиторської фірми. Водночас особистий бренд потрібен також і аудиторам, експертам, консультантам – усім тим, хто безпосередньо працює з клієнтом. Розвинений персональний бренд дає змогу вигідно представляти компанію, транслювати більш персоналізовано корпоративні цінності та підвищувати рівень експертизи.

З 1 січня 2021 року до правління Ради з Міжнародних стандартів фінансової звітності у публічному секторі (IPSASB) входитиме дев’ять жінок та стільки ж чоловіків. Нові члени правління були обрані в ході співбесід з комітетом з призначення Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), керівництвом IPSASB, Радою IFAC та Комітетом забезпечення громадських інтересів.

За результатами експериментального запуску свого проєкту на шести ринках Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) планує розпочати повномасштабну реалізацію програми наставництва, яка об’єднає повних та афілійованих членів.

Британська фінтехкомпанія MarketFinance, що спеціалізується на кредитуванні фінансових компаній, отримала грант у розмірі 10 млн фунтів стерлінгів від Фонду розвитку потенціалу та інновацій (CIF) та компанії Banking Competition Remedies Ltd (BCR). Ці кошти будуть використані для розширення вибору та створення конкуренції у сфері кредитування для бізнесу.

Сьогодні в бізнесі стрімко змінюються всі процеси, у тому числі й побудова особистого бренду, незважаючи на те, що в аудиті цей напрям з’явився відносно недавно. Якщо порівнювати, скажімо, із юридичним бізнесом, де персональним брендом вже давно нікого не здивуєш, аудитори зрозуміли важливість цього явища не так давно.