Міжнародна система сертифікації бухгалтерів CMA оновлює свою екзаменаційну програму з метою збільшення уваги до технологічної складової, зважаючи на те, що управлінський облік зазнає певних змін.

Важливою складовою особистого піару керівників та партнерів аудиторських фірм є грамотна організація комунікацій. PR не був би собою без взаємодії із зовнішнім середовищем. Саме тому не слід нехтувати можливістю розміщувати інтерв’ю з об’єктом піару на сторінках спеціалізованих видань. Краще обирати саме фахові видання, рейтингові більше підійдуть політикам.

Тімбілдинг часто використовують у контексті бізнесу, його можна застосовувати до широкого діапазону дій для створення та підвищення ефективності роботи команди. Для згуртування колективу таким прийомом часто користуються аудиторські фірми.

Понад 5000 бухгалтерів з усього світу зібралися на Всесвітній конгрес бухгалтерів у Сіднеї. Цей захід проводять кожні чотири роки, розглядаючи проблеми, з якими стикаються бухгалтери.

Асоціація дипломованих бухгалтерів Канади (CPA) та Інститут дипломованих бухгалтерів Шотландії (ICAS) провели симпозіум аудиторів в Торонто, зібравши разом представників вищого керівництва компаній, наукових кіл та експертів для обговорення та визначення можливостей вирішення проблем, які можуть виникнути в майбутньому в сфері аудиту та надання впевненості.

Основними трендами, що притаманні сучасному бізнес-середовищу, є його постійна мінливість і необхідність миттєво реагувати на зміни. По суті, зараз конкуренцію виграє той, хто вміє краще та швидше пристосовуватися до змін і має ефективну систему управління змінами всередині організації.

Організація бюджетної системи є не просто технічним завданням, яке виконують згідно з обраним алгоритмом. Щоб досягти високої ефективності процесу та отримати максимальну віддачу, необхідно враховувати людський чинник – залученість та поведінкові особливості працівників. Саме тому запорукою успішної бюджетної системи є кілька чинників.

Рада зі стандартів фінансового обліку США (the US Financial Accounting Standards Board) опублікувала оновлення до стандартів обліку, відповідно до якого компанії, що тісно співпрацюють, виконуючи спільні бізнес-проекти, партнерські програми, інші спільні ініціативи, можуть відображати в облікових регістрах таку співпрацю та показувати цю інформацію у фінансових звітах.

Дональд Брайдон, голова Лондонської фондової біржі, очолить проведення незалежної оцінки якості та ефективності ринку аудиторських послуг Великобританії, так звану оцінку Брайдона.