У своїй нещодавно опублікованій роботі Accountancy Europe «Наслідки Brexit для співпраці в рамках європейської аудиторської професії» (Implications of Brexit on cooperation within the European audit profession) заявила, що Brexit може не найкращим чином позначитися на якості проведення обов'язкового аудиту у Великобританії.

На думку професійної організації, якщо між Великобританією та країнами-членами ЄС не буде досягнуто чітких домовленостей щодо взаємодії при здійсненні обов'язкового аудиту, а Великобританією не буде вчасно підготовано нормативної бази, якою мають керуватися аудитори у своїй роботі, це матиме згубні наслідки для бізнесу і економіки в цілому.

Зокрема, Accountancy Europe занепокоєна можливістю виникнення правової невизначеності, особливо в частині правомірності британських аудиторських звітів, підготованих для підприємств, що знаходяться на території Європейського Союзу. Крім того, на думку професійної організації, на сьогодні існує високий ризик невідповідності вимог до аудиторів, що висуватимуться Великобританією та ЄС.