Фонд МСФЗ (IFRS Foundation), що здійснює нагляд за діяльністю Ради з МСФЗ, яка входить до його складу, переїхав до нового офісу в діловому районі Лондона – на Кенері-Ворф.

У попередній будівлі на Кенон-стріт Фонд МСФЗ розміщувався впродовж 17 років, утім строк оренди спливає у вересні. Вже з початку минулого року розробники міжнародних стандартів розпочали пошук нового приміщення. Нагадаємо, що у зв'язку із виходом Великобританії з Європейського Союзу ходили чутки, що Фонд МСФЗ може переїхати до Парижа, Брюсселя або Франкфурта.

Між тим, Фонд МСФЗ лишається в Лондоні, хоча й буде працювати за новою адресою. Представники розробників міжнародних стандартів заявили, що рішення переїхати на Кенері-Ворф відображає прагнення Фонду МСФЗ знайти оптимальний баланс між ефективністю витрат та задоволенням майбутніх потреб організації.

На відміну від Фонду МСФЗ, кілька пан'європейських організацій все ж у зв'язку з Brexit змінили свої лондонські адреси. Зокрема, Європейська банківська організація (European Banking Authority, EBA) переїхала до Парижа, а Європейське агентство лікарських засобів (European Medicines Agency) планує залишити Лондон і оселитися в Амстердамі вже у березні майбутнього року.