Світовий банк звернувся до великого фінансового конгломерату Commonwealth Bank of Australia з проханням випустити перші в світі облігації на блокчейн-базі Ethereum.

«Світовий банк доручив Commonwealth Bank of Australia стати єдиним фінансовим інститутом, який займається випуском перших у світі облігацій, що створені, розміщені, а також передаються та керуються впродовж усього їх життєвого циклу за допомогою розподіленого реєстру», – йдеться в офіційному повідомленні Світового банку.

Новий тип боргового інструменту називається bond-i. Операції з облігаціями на блокчейні почнуть проводити на спеціальній платформі після консультацій з інвесторами.

За словами казначея Світового банку Арунми Отех, організація завжди орієнтувалася на інновації та намагалася задовольнити інвесторів. «Саме тому ми раді, що після кількох місяців нашої спільної роботи з колегами з ІТ-сфери та Commonwealth Bank of Australia, ми досягли моменту здійснення нашої першої транзакції з облігаціями на блокчейні», –  відзначила пані Отех.